O nas

Jesteśmy polską marką specjalizującą się w produkcji frontów meblowych. W swojej gamie produktów posiadamy fronty surowe, lakierowane, które dedykowane są nie tylko do kuchni, ale również do salonu, przedpokoju czy sypialni.

Staramy się łączyć w produktach w naszym sklepie internetowym unikalne, nowoczesne wzornictwo z najwyższej jakości materiałami bawiąc się przy tym kształtem i formą i wierzymy, że takie połączenie zapewni Państwu satysfakcję i zadowolenie z naszych produktów.

 

Dlaczego TwójFront?

 1. Najwyższa jakość oraz dbałość o detale

  Na najwyższą jakość produktu składa się dbałość o detale oraz jakość materiałów z jakich tworzy się dany wyrób. Każdy model frontu przed zapakowaniem przechodzi przez 4 etapy kontroli jakości, aby zminimalizować ryzyko wad produkcyjnych i ewentualnych niedociągnięć.

 2. Nowoczesne wzornictwo połączone z praktycznym wykorzystaniem

  Na naszą ofertę składa się ponad 100 modeli frontów , dzięki czemu możemy zaproponować Państwu modele zarówno w stylu klasycznym, industrialnym, nowoczesnym, jak i loftowym czy skandynawskim.  Dodatkowo dbając o praktyczne wykorzystanie naszych produktów dbamy o rozszerzanie gamy dodatków aby zapewnić Państwu jak największy komfort w wyborze produkt i umożliwić modyfikowania go pod własne potrzeby.

 3. Pomoc techniczna oraz fachowe doradztwo

  Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu frontu. Wyróżnia nas otwarta komunikacja i elastyczne podejście do klienta, dlatego możemy dla Państwa wykonać indywidualny projekt frontu o dowolnym wymiarze, którego nie znajdziecie Państwo w naszej podstawowej ofercie.

 4. 3-letni okres ochrony gwarancyjnej

  Dzięki wysokiej jakości materiałom z których wyprodukowane są nasze lustra oraz szczegółowej kontroli jakości mamy pewność, że nasz produkt spełni Państwa oczekiwania, dlatego też każde lustro posiada 3-letni okres ochrony gwarancyjnej, który możemy wydłużyć na Państwa życzenie do 7 lat.

 5. Krótki czas oczekiwania

  Wszystkie fronty, które Państwu oferujemy są produkowane przez naszą markę od podstaw i są robione na indywidualne zamówienie, dlatego potrzebujemy maksymalnie 10 dni roboczych na zrealizowanie Państwa zamówienia. Nie oferujemy gotowych, importowanych produktów z Chin, które nie gwarantują dostępności towaru.